A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Styret

Rolle(r)NavnE-postTelefonnr.
Leder
Presseansvarlig
Materialansvarlig
Agnete Skogleder@askoyol.org
presse@askoyol.org
material@askoyol.org
strekkfisken@gmail.com
Kartansvarlig
Treningskomité
Jan Sollikart@askoyol.org
trening@askoyol.org
jan.arve.solli@gmail.com
97040428
Kasserer
Draktsalg
Tore Nymarkkasserer@askoyol.org
draktsalg@askoyol.org
tonymark@online.no
99272113
56141165
Treningskomité
Sekretær
Lise Balestrand Grønbechtrening@askoyol.org
fam.gronbech@live.no
56143687
47861721
TurorienteringHermann Balestrandtur-o@askoyol.org
Styremedlem/treningskomitéHildegun Enestrening@askoyol.org
k-bjheg@online.no
99080235
UngdomskontaktToril Nymarktoril@askoyol.org
toril.nymark96@gmail.com
48004614

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.