Askøy Orienteringslag

Populært kalt "O-laget". Stiftet 1962.

Orienteringsklubb med fokus på bredde, men har også gode meritter på lands- og verdensbasis.

Adresser

Klubbhuset (ikke post):
Kleppeveien 113
5300 Kleppestø

Post:
Boks 19
5319 KLEPPESTØ

Styret

Rolle(r)NavnE-postTelefonnr.
Leder
Presseansvarlig
Materialansvarlig
Egil Karlsenleder@askoyol.org
presse@askoyol.org
material@askoyol.org
egil.karlsen@online.no
92289377
Kartansvarlig
Treningskomité
Jan Sollikart@askoyol.org
trening@askoyol.org
jan.arve.solli@gmail.com
97040428
Kasserer
Draktsalg
Tore Nymarkkasserer@askoyol.org
draktsalg@askoyol.org
tonymark@online.no
99272113
56141165
Treningskomité
Sekretær
Lise Balestrand Grønbechtrening@askoyol.org
fam.gronbech@live.no
56143687
47861721
TurorienteringAtle Jakobsentur-o@askoyol.org
atlejakobsen@hotmail.com
91756903
Styremedlem/treningskomitéHildegun Enestrening@askoyol.org
k-bjheg@online.no
99080235
UngdomskontaktToril Nymarktoril@askoyol.org
toril.nymark96@gmail.com
48004614

Ny?

Har du lyst til å prøve orientering? Ta kontakt med trening@askoyol.org eller en av styremedlemmene direkte.

Terminliste